SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teglashållare 4264473
nr 426 4473
Teglashållare
2 st Ryssland 1900-tal, förgyllt Niello silver
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 januari 2008
400 kr
750 kr
700 kr
850 kr